Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Liniewo
Menu góra
Strona startowa Nasz urząd Kontakt
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Kontakt, bieżące, menu 13 - BIP - Urząd Gminy Liniewo ”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Liniewo
ul. Dworcowa 3
83-420 Liniewo

 powiat: kościerski
województwo: pomorskie

tel.(58) 687 85 20

fax(58) 687 85 22

http: www.liniewo.pl
e-mail:  ug@liniewo.pl

czynny poniedziałek, wtorek, czwartek od godz. 7.30 - 15.30

środa  od godz. 7.30 - 16.30

piątek  od godz. 7.30 - 14.30

Wykaz telefonów do Urzędu Gminy w Liniewie

Lp.

Referat

Numery bezpośrednie

Napisz do nas

 

1.

Sekretariat

Wójt

Sekretarz

 

58 687 85 20

ug@liniewo.pl

warczak@wp.pl

sekretarz@liniewo.pl

2.

Podatki

58 687 85 21

podatki@liniewo.pl

3.

FAX

58 687 85 22

------

4.

Kasa

58 687 85 23

kasa@liniewo.pl

5.

Komunalny

-kierownik

58 687 85 24

58 687 85 27

komunalny@liniewo.pl

komunalny@liniewo.pl

6.

Księgowość

58 687 85 25

ksiegowosc@liniewo.pl

7.

Kadry

58 687 85 33

kadry@liniewo.pl

8.

Rolnictwo– kierownik

58 687 85 26

rolnictwo@liniewo.pl

9.

USC

58 687 85 28

usc@liniewo.pl

10.

Skarbnik Gminy

58 687 85 30

skarbnik@liniewo.pl

11.

Oświata

58 687 85 31

oswiata@liniewo.pl

12.

Obrona Cywilna
Promocja

58 687 85 32

obrona.cywilna@liniewo.pl
promocja@liniewo.pl

13

Inspektor ds. pisania programów

58 687 85 33

programy@liniewo.pl

14.

Biblioteka

58 687 85 34

biblioteka@liniewo.pl

15.

GOKSiR

58 687 85 35

goksir@liniewo.pl

16.

Zasiłki Rodzinne

58 687 85 36

gops@liniewo.pl

17.

GOPS - Dyrektor

58 687 85 37

gops@liniewo.pl

18.

GOPS– Pracownicy Socjalni

58 687 85 38

gops@liniewo.pl

Metryka

sporządzono
2014-12-09 przez Wołejszo Sebastian
udostępniono
2014-12-09 00:00 przez Bejger Wiera
zmodyfikowano
2023-07-12 13:46 przez Bejger Wiera
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
146888
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.